02/05/2024
Кафедра фізичного виховання, спорту та реабілітації провела ІІ Всеукраїнську конференцію «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ, ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ТА ЯКОСТІ ЖИТТЯ РІЗНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ», яка відбулася 22 березня 2024 року!
![](/assets/cache/images/1c7c96bf19ef4dccc6a430d00cbc3393.jpg)
Захід зібрав 163 учасників, серед яких були представники 4 закладів з Польщі та 159 закладів освіти з різних куточків України. Всього було представлено 103 цікаві доповіді, які дозволили поглибити знання та обмінятися досвідом у сфері фізичного виховання, спорту та здорового способу життя.
Ми вдячні всім учасникам за активну участь та важливий внесок у розвиток спорту та здоров'я нашого суспільства!
Дякуємо за вашу енергію, доповіді та нові ідеї!
Сподіваємося на подальшу співпрацю та зустрічі на майбутніх подіях!