26/04/2024
Наші випускники
У світі кібербезпеки та блокчейн-технологій немає нічого неможливого, і це підтверджує успішна історія Євгенії Брошеван, випускниці Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківського авіаційного інституту».
![](/assets/cache/images/2553da42cb3a7d7f68f7b8f61d952e59.jpg)
За свою кар’єру вона стала відомою як експерт з кібербезпеки та успішний криптопідприємець. Пані Євгенія стала співзасновницею компанії Hacken у 2017 році вона вразила світ своєю винахідливістю і професійністю.
Сьогодні Hacken є однією з провідних компаній, яка перевіряє блокчейни на наявність слабких місць безпеки та надає послуги понад 1200 клієнтам.
Пишаємося своїми студентами і випускниками!