26/06/2024
Спільното ХАІ, підтримаємо збір
Ранок починається не з кави, йде 854 день війни, і для українців день починається зі збору - з підтримки наших воїнів.
![](/assets/cache/images/ce22aa4d59f73af74bed2657bcbf4bf4.jpg)
Випускник 6 факультету Андрій Самарський був першокласним легкоатлетом, який прославляв ХАІ на спортивних змаганнях. Наразі він боронить Україну в лавах НГУ Першої президентської бригади БУРЕВІЙ батальйону ФОРПОСТ, яка відкрила збір на засоби РЕБ.
Спільното ХАІ, підтримаємо збір!