14/05/2024
Університет відкриває свої двері для евакуйованих жителів
У зв'язку зі складною ситуацією в Вовчанській громаді, університет не лише відкрив свої двері для евакуйованих жителів, але й надав їм прихисток та забезпечив усім необхідним.
![](/assets/cache/images/ef7138501a552ed0f487612448e9f847.png)
Важливо пам'ятати, що разом ми сильніші, і саме такі прояви солідарності допомагають нам подолати будь-які випробування. Давайте залишатися разом та підтримувати один одного!